Collection: Straight Grain Supply
Straight Grain Supply offers the gear and accessories needed to keep your axe in top working order allowing you to have the best experience when putting your axe through the paces.
-
Axe & Utility Bag
- Vendor
- Straight Grain Supply
- Regular price
- $139.00
- Sale price
- $139.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
-
Chore Gloves Buffalo w/ Buffalo Palm
- Vendor
- Straight Grain Supply
- Regular price
- $82.00
- Sale price
- $82.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sharpening Puck 80/220 with Pouch
- Vendor
- Straight Grain Supply
- Regular price
- $49.00
- Sale price
- $49.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
-
Chore Gloves Elk w/ Buffalo Palm
- Vendor
- Straight Grain Supply
- Regular price
- $82.00
- Sale price
- $82.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Boiled Linseed Oil
- Vendor
- Straight Grain Supply
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sharpening Puck 220/400 with Pouch
- Vendor
- Straight Grain Supply
- Regular price
- $49.00
- Sale price
- $49.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
Notify me when available > -
Sharpening Puck 80/220
- Vendor
- Straight Grain Supply
- Regular price
- $29.00
- Sale price
- $29.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sharpening Puck 220/400
- Vendor
- Straight Grain Supply
- Regular price
- $29.00
- Sale price
- $29.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sharpening Puck 240/400 with Pouch
- Vendor
- Straight Grain Supply
- Regular price
- $49.00
- Sale price
- $49.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
Notify me when available > -
Field Sharpening Stone 240/400
- Vendor
- Straight Grain Supply
- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sharpening Puck 240/400
- Vendor
- Straight Grain Supply
- Regular price
- $24.00
- Sale price
- $24.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Axe Balm
- Vendor
- Straight Grain Supply
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out